MGW

O nas

MGW_logo_300Zapoznając się z ofertą każdej firmy stawiamy sobie pytanie: dlaczego akurat oni? Czym różnią się od innych podmiotów w danej branży? Czy oferują coś wyjątkowego?

MGW jest spółką powstałą z pasji, wiedzy i doświadczenia. Skupia ludzi, którzy przez wiele lat prowadzili własny biznes lub pracowali w firmach produkcyjnych, handlowych i usługowych. Jednocześnie przez kolejne lata poznawali od środka świat finansów, w tym szczególnie usługi leasingowe. W tym unikalnym środowisku powstał pomysł zbudowania pomostu między światem specjalistów w różnych branżach potrzebujących środków na rozwój ze światem finansów, w którym chęć sprzedaży musi być jednak podporządkowana obawom o bezpieczeństwo powierzonych środków.

My rozumiemy oba te obszary, a więc możemy z jednej strony zwiększyć kompetencje firm poszukujących finansowania w zakresie pozwalającym stać się równorzędnym rozmówcą dla finansujących, a z drugiej przekazać im bardziej uporządkowaną informację o działalności ich przyszłych, potencjalnych klientów, aby przeprowadzone analizy były bardziej kompletne, merytoryczne i pełniej wprowadzające w specyfikę danej działalności gospodarczej. Efektem tego jest uzgodnienie bardziej satysfakcjonujących parametrów oferty, lepszych warunków prawnych zawieranych umów, optymalnych zabezpieczeń itp.

Kliknij i skomentuj

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MGW_logo_300

MGW Corporate Consulting Group Sp. z o.o.

budynek Oxford Tower
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa, 38 piętro

tel.: +48 22 292 81 11 | fax: +48 22 292 81 10

Dane rejestrowe:

MGW Corporate Consulting Group Sp. z o.o.
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Kapitał zakładowy: 115.500 PLN (wpłacony w całości)

KRS: 0000338181, REGON: 142028801, NIP: 5272612470

Copyright © 2016 | Bezpieczny i Tani Leasing | MGW CCG Sp. z o.o. | Website: Studio 2000

To Top