OWUL

Najkorzystniejsze zapisy prawne umowy leasingu

Najkorzystniejsze zapisy prawne umowy leasingu

Jako profesjonalista w swojej branży doskonale wiesz, że postronni uczestnicy Twojego biznesu nie mają z Tobą szans. Wiesz więcej, masz doświadczenie, jeśli trzeba potrafisz lawirować w gąszczu przepisów, interpretacji itp.

A czy zdajesz sobie sprawę, że tak samo czują się finansujący zawierając z Tobą umowę leasingu? To oni są w dziedzinie leasingu profesjonalistami i swoim doświadczeniem biją na głowę każdego klienta. Efektem tego jest silna nierównowaga kompetencji, pozwalająca umieścić w umowach leasingu (szczególnie w OWUL) wiele skrajnie niekorzystnych zapisów.

Często nawet służby prawne nie są w stanie zdiagnozować wszystkich obszarów ryzyka i dopiero w trakcie obsługi umowy okazuje się jakie intencje miał finansujący umieszczając w umowach wiele min i pułapek.

Często żartobliwie nazywamy się saperami, gdyż w oparciu o nasze długoletnie doświadczenie potrafimy „rozminować” umowę leasingu i znaleźć optymalne dla obu stron zapisy.

Z reguły są to obszary:

  • kształtowania wysokości opłat,
  • możliwości naliczania opłat dodatkowych,
  • rozliczania umów kończonych przed terminem
  • kar umownych.

Mając pełną świadomość konieczności zapewnienia przewagi podmiotowi, który wkładając własny kapitał ponosi pełen ryzyko z tego tytułu, dążymy do ograniczenia jego praw do faktycznie zdefiniowanych i jednoznacznie opisanych sytuacji.

Możemy Was wesprzeć na kilka sposobów, wg oczekiwanych przez Was preferencji.

Preferowanym przez nas wariantem współpracy jest pakiet „Profesjonalne wsparcie” w jego ramach otrzymujecie pełny outsourcing procesu pozyskiwania finansowania, ukierunkowanego na znalezienie najlepszej oferty, ale jednocześnie zawierającego negocjowanie optymalnych zapisów prawnych z najtańszym oferentem i inne czynności opisane szczegółowo [profesjonalne wsparcie]

Możemy również umówić się na inny scenariusz działań nazywany przez nas pakietem „bezpieczny OWUL”. W jego ramach podejmiemy się wyłącznie działań związanych z analizą i negocjacjami treści projektowanej umowy leasingu [pakiet bezpieczny OWUL]

Istnieje również możliwość wspierania Waszych negocjacji z poszczególnymi finansującymi w sposób ukryty, gdzie nie występujemy bezpośrednio wobec nich w Waszym imieniu, ale dostarczamy Wam argumentów i ustalamy strategie rozmów na bieżąco rekomendując kolejne kroki i rozwiązania. [wsparcie w negocjacjach]

Kliknij i skomentuj

Pozostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

MGW_logo_300

MGW Corporate Consulting Group Sp. z o.o.

budynek Oxford Tower
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa, 38 piętro

tel.: +48 22 292 81 11 | fax: +48 22 292 81 10

Dane rejestrowe:

MGW Corporate Consulting Group Sp. z o.o.
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Kapitał zakładowy: 115.500 PLN (wpłacony w całości)

KRS: 0000338181, REGON: 142028801, NIP: 5272612470

Copyright © 2016 | Bezpieczny i Tani Leasing | MGW CCG Sp. z o.o. | Website: Studio 2000

To Top